Akademie umění a kultury III. věku

Naše škola připravuje ve spolupráci s městem Skuteč program vzdělávání pro seniory.

Chceme nabídnout nejen dětem, ale i starším spoluobčanům možnost věnovat se hudbě, výtvarnému umění a tanci. Umělecká činnost tak může přispět k posílení jejich duševní i fyzické kondice, potěšit je uměleckou tvorbou a více je tak zapojit do kulturního života.

Studium bude probíhat v prostorách naší školy, podmínkou je zájem o studium. Výuka je personálně zabezpečena kvalifikovanými pedagogy z řad učitelů ZUŠ

V. Nováka, Skuteč.

V případě dostatečného počtu zájemců, bude studium otevřeno

od 1. září 2016.

Žádáme zájemce o studium, aby se hlásili v kanceláři školy (adresa: V. Nováka 934, Skuteč), na telefonním čísle: 469 350 410 nebo emailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

a to do 20. května 2016. Případné dotazy Vám rádi zodpovíme na výše uvedeném telefonním čísle.

Jan Papež